Think Pink

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Federacją Stowarzyszeń "Amazonki" na rzecz walki z rakiem piersi . Część dochodu ze sprzedaży produktów z limitowanej, różowej serii marki Prince przekazany zostanie na rzecz "Amazonek". Lista produktów biorących udział w akcji dostępna jest poniżej.

Thermobag Sharapova Collection

Kolekcja różowych thermobagów Professional Team. Thermobagi pochodzące z tej serii wykonane zostały z materiału PVC zabezpieczającego wnętrze przed zabrudzeniem, zamoczeniem i pozostałymi czynnikami zewnętrznymi. Torba posiada pasek do noszenia na ramieniu oraz praktyczne i wygodne szelki. W ofercie torby mieszczące do 6 lub 12 rakiet.


Frotka na nadgarstek

Frotka na nadgarstek dostępna w kolorze różowym. Wykonana głównie z bawełny z domieszką włókien uszlachetniających. Idealnie wchłania pot, dopasowuje się do kształtu nadgarstka, jest lekka i bardzo przyjemna w dotyku. Opakowanie zawiera 2 szt. frotek.


Brelok

Klasyczny brelok do kluczy w kształcie piłki tenisowej. Wysoka jakość wykonania, uniwersalne "oczko" do przypięcia kluczy oraz niezwykle atrakcyjny wygląd.

Piłka na autografy

Różowa piłka na autografy, idealna na podpisy gwiazd damskiego sportu a przede wszystkim tenisa.


Tłumik drgań

Kwadratowy tłumik drgań z logo różowej wstążeczki. Bardzo prosty sposób montażu na strunach rakiety, dobra absorpcja powstałych przy uderzeniu wibracji i elegancki, estetyczny wygląd. Ewidentny przykład wyższości prostoty nad skomplikowanymi rozwiązaniami.Rakieta Speedport Pink

Lekka, niezwykle komfortowa rakieta dla kobiet pochodząca z kolekcji O3 Speedport. Technologia Speedport wykorzystująca prostokątne otwory w ramie wymusza wzrost dynamiki i manewrowalności rakiety a jednocześnie powiększa pole czystego trafienia. Niewielka waga - 270 g - oraz delikatnie powiększona do 110 cali główka sprawiają, że rama stanowi idealną propozycję dla amatorek białego sportu.


Plecak RacqPack

Nowość, plecak na rakietę w kształcie thermobagu. Mieści głowę rakiety, buty oraz ubrania. Materiał PVC zabezpiecza wnętrze przez zabrudzeniem i zamoczeniem. Wygodne szelki obszyte zostały delikatnym i przyjemnym w dotyku materiałem. Całość odznacza się ciekawym designem i bardzo wysoką jakością wykonania.


Naciąg Prince Lightning XX

Komfortowy naciąg tenisowy Prince Lightning wykorzystujący materiał Powerfoil odpowiedzialny za niesamowitą dynamikę i przyspieszenie piłki. Zewnętrzna otoczka gwarantuje wzrost żywotności i wytrzymałości strun. Naciąg dostępny w dwóch grubościach: 1,25 i 1,30 mm między innymi w kolorze różowym.