Rakiety Toalson już w Europie!

19-04-2017

Długo wyczekiwane w Europie rakiety tenisowe marki Toalson są już dostępne na polskim rynku! Najnowsza kolekcja japońskiej firmy ma swoją premierę właśnie teraz, w rozpoczynającym się sezonie 2017! Toalson produkuje wysokiej jakości rakiety tenisowe zarówno dla zawodników, jak i amatorów. 

Warto podkreślić, że producent w swoich rakietach zastosował innowacyjną technologię, która zwiększa efektywność gry oraz ogranicza drgania przenoszone na rękę podczas uderzeń. 

Toalson Spoon CAS (Catch and Shoot) to technologia oparta na prostym założeniu – aby wydłużyć kontakt rakiety z piłką w chwili uderzenia, tym samym „przytrzymać” piłkę ułamki sekund dłużej na naciągu. Zapewnia to lepszą kontrolę i mniejsze przenoszenie drgań. Dodatkowo rakieta odkształcając się oddaje większą moc uderzanej piłce. To wszystko osiągnięto dzięki zróżnicowanej sztywności ramy w różnych jej punktach. 

Od dwóch lat rakietami marki Tolason gra znany trener, Sven Groeneveld. To były tenisista, a obecnie trener prowadzący Marię Szarapową, a wcześniej takie gwiazdy światowego tenisa jak Ana Ivanovic, Karolina Woźniacka, Monica Seles, Arantxa Sanchez Vicario czy Tommy Haas, Nicolas Kiefer i Greg Rusedski. Od 2015 roku jest ambasadorem japońskiej marki Toalson. 

Kolekcja rakiet marki Toalson jest dostępna TUTAJ
©2013 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl