Naciągi wielowłókniste syntetyczne

Synthetic Tournament 133

Klasyczny naciąg syntetyczny najczęściej stosowany przez serwisantów rakiet. Zapewnia dobry komfort zachowując elastyczność. Dobrze sprawdza się na strunach poziomych w połączeniu ze sztywniejszym naciągiem na strunach pionowych. Idealne rozwiązanie dla graczy klubowych w przystępnej cenie.

Dostępne kolory: naturalny

Dostępne grubości: 1,33 mm

 

 

Toa Gold Black


 

Najpopularniejszy na świecie naciąg syntetyczny w ofercie naciągów firmy Toalson. Jeden z najczęściej stosowanych naciągów przez serwisantów w Stanach Zjednoczonych. Zapewnia dużą elastyczność przy zachowaniu sporej wytrzymałości. Sprawdza się w każdego typu rakiecie.

Dostępne kolory: czarny

Dostępne grubości: 1,30 mm

 

Asterisk


 

 

Kompozycja elastycznego rdzenia zbudowanego z dwóch rodzajów elastycznego nylonu i ich specjalne ułożenie w strukturze naciągu wpływa na dwie najważniejsze właściwości: absorpcję powstających drgań i przyspieszenie piłki.

Dostępne kolory: biały

Dostępne grubości: 1,25 lub 1,30 mm.

 

Neo Natural Mugen


 
 

Naciąg syntetyczny wielowłóknisty o maksymalnie zbliżonych parametrach do naciągów naturalnych. Dwa skręcone ze sobą elastyczne rdzenie otoczone wielowłóknistą powłoką i materiałem poliuretanowym zapewniają wyśmienitą moc oraz wrażenie najwyższego komfortu i ogromnej przyjemności czerpanej z gry.

Kolor: naturalny

Dostępne grubości: 1,25 lub 1,30 mm.

 

Neo Natural Mugen SPIN 


 
 

Naciąg syntetyczny wielowłóknisty o maksymalnie zbliżonych parametrach do naciągów naturalnych w nowej wersji do gry rotacyjnej. Dwa skręcone ze sobą elastyczne rdzenie otoczone wielowłóknistą powłoką i materiałem poliuretanowym zapewniają wyśmienitą moc. Dodatkowe trzy rdzenie umieszczone po jednej stronie osi przekroju, zniekształcają odpowiednio jego przekrój by umożliwić nadawanie większej rotacji. Niezmienne pozostaje wrażenie najwyższego komfortu i ogromnej przyjemności czerpanej z gry.

Kolor: naturalny

Dostępne grubości: 1,25 lub 1,25 mm.

 

Ceny poszczególnych modeli są dostępne w naszym katalogu produktów.
©2013 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl